O nadácii

Čo v Nadácii KSK robíme?

Pozrite si video a ak poznáte niekoho, kto by vedel využiť našu pomoc, kliknite na odkaz pod videom.

 

Kliknite na odkaz a vyplňte formulár

Naša vízia

Náš kraj bude aj vďaka podpore Nadácie plný spokojných a šikovných detí, ktoré rozvíjajú svoj potenciál. Trávia svoj čas zmysluplne a tešia sa z učenia nových vecí. A to bez ohľadu na finančnú situáciu ich rodín.

Naša misia

Podporujeme šťastné detstvo detí z nášho kraja, ktorých rodiny nemajú finančné prostriedky na cielenú podporu ich rozvoja.

Prečo to robíme?

Šťastné detstvo sa nedá kúpiť. Ale podporiť ho vieme. My v Nadácii veríme, že deti by mali pracovať na svojom potenciáli, a preto pomáhame v ťažkej finančnej situácii. Zaplatíme za športové či umelecké pomôcky, poplatky za krúžky, jazykové a iné kurzy alebo za detské tábory.

Sme tu pre tých, ktorí by radi svojim deťom zniesli aj modré z neba, okolnosti im to však nedovolia. Krúžky, knihy, kurzy, dresy, hudobné nástroje či maliarske potreby dokážu v rodinnom rozpočte spraviť veľkú dieru. Vieme s týmito nákladmi pomôcť a podporí tak nielen rozvoj dieťaťa, ale aj lepšiu budúcnosť nášho kraja.

Family photo

5 oblastí našej podpory

Family photo

Vzdelanie

Podporujeme šikovné hlavičky v škole aj mimo nej. Od hmotných darov ako sú počítače a tablety, cez exkurzie a návštevy múzeí až po preplatenie jazykových kurzov - naša pomoc je vždy šitá na mieru konkrétneho dieťaťa.

Family photo

Šport

Deti podporujeme v snívaní vo veľkom. Možno nám v kraji práve teraz vyrastá nový svetový futbalista alebo gymnastická akrobatka! Veľmi radi prispejeme k ich radosti i možnej kariére a zaplatíme za tréningy, sústredenia aj cesty na súťaže.

Family photo

Umenie

Maľovanie, hudba, tanec, herectvo a množstvo ďalších umení prináša deťom do života radosť a priestor na vyjadrenie ich jedinečnosti. Svet bez umenia by bol veľmi šedý, a preto deťom darujeme pomôcky, preplatíme kurzy aj náklady na vystúpenia a súťaže.

Family photo

Voľný čas

Prázdniny by deti nemali len tak preflákať. Len ako sa dá zabezpečiť, aby ich využili naplno? Radi im preplatíme prímestský alebo pobytový tábor. Vďaka tomu si môžu vytvoriť nové kamarátstva a zážitky, na ktoré budú v dospelosti spomínať s nostalgických úsmevom.

Family photo

Odborné poradenstvo

Naša podpora rodín nekončí pri krúžkoch a škole. Poskytujeme im podporu a odborné poradenstvo v oblasti práva, rodinných vzťahov, psychológie, vzdelávania, zamestnanosti, či finančnej gramotnosti.

Prečítajte si príbehy detí

Možno aj vy vo vašom okolí viete o dieťati, ktoré by potrebovalo našu pomoc pri podpore rozvoja.

!
Chcete nám
pomocť pomáhať?
Viac informácií o podpore našej Nadácie nájdete tu.
Späť hore